3500-3700 PLN netto/mc

Bez języka dam pracę w Czechach produkcja lamp samochodowych od zaraz Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 2 lutego 2021 04:29

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Mohelnicach na produkcji lamp samochodowych w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 3500 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie składał elementy oświetlenia samochodowego, a także obsługiwał maszyny;
  • zadaniem będzie także przeprowadzanie kontroli jakości oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • możliwość wyjazdu na rok;
  • atutem będzie doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją przedłużenia albo przejścia pod zakład pracy;
  • bonus w wysokości do 10 000 CZK;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Boboszowa oraz z Międzylesia;
  • 20 dni urlopu + 5 dni;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych;
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

Agata.jefmanska@workservice.pl albo można zadzwonic pod numer telefonu: +48 504 170 820

Źródło: https://www.workservice.pl/praca/operator-produkcji-oswietlenia-samochodowego/77998942/

ID ogłoszenia: 4026018142a1317d

ilość wszystkich wyświetleń: 1086, dzisiaj: 5