21 100 CZK netto/mc

Bez języka dam pracę w Czechach produkcja układów wydechowych od zaraz Pisek

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pisek
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 00:27

Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji układów wydechowych. Zatrudnienie w Pisek dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pisek.

Wynagrodzenie: 21 100 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał proste czynności montażowe;
  • praca przy produkcji układów wydechowych oraz katalizatorów dla samochodów;
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny oraz przeprowadzał kontrolę jakości;
  • praca ręczna i fizyczna;
  • zatrudnienie w systemie na 2-3 zmiany.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 1500 CZK;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją jej przedłużenia;
  • bezpłatne badania lekarskie;
  • darmową odzież oraz obuwie robocze;
  • możliwość rozwijania się oraz awansowania;
  • zakwaterowanie z dopłatą od agencji albo dopłata do własnego zakwaterowania;
  • ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny;
  • dodatek do wyżywienia;
  • 20 dni płatnego urlopu;
  • konto bankowe oraz abonament komórkowy;
  • pracę w bezpiecznym środowisku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 662 287769

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-praca-na-produkcji-w-faurecia-bez-doswiadczenia-i-jezyka-CID4-IDMb3pY.html

ID ogłoszenia: 5406192867823fbe