128 DKK/h brutto

Bez języka dam pracę w Danii od zaraz dla par przy pakowaniu sera w Aalborgu

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 00:41

Firma mleczarska z Aalborg poszukuje od zaraz pakowaczy także bez znajomości języka. Praca w Danii 2021 dla par przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Wynagrodzenie: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji w fabryce spożywczej
  • do zadań pracownika będzie należała praca przy linii produkcyjnej, polegająca na układaniu plastrów sera na plastikowych tackach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku może być odpowiedzialna za ważenie produktu, foliowania i etykietowanie
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie, pracowitość, solidność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje zakwaterowanie na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu za 2800 DKK miesięcznie od osoby lub 4500 DKK od pary
  • duńską umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/19/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: rekrutacja2021@post-online.dk

ID ogłoszenia: 5506074ce2aa57fc