120 DKK/h + zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Danii od zaraz na produkcji dań gotowych 2018 Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 01:06

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Odense od zaraz na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Danii 2018 dla Polaków bez znajomości języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 120 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 3

Miasto: Odense, Dania

Obowiązki:

  • praca przy przeprowadzaniu kontroli jakości produktów spożywczych
  • obowiązkiem będzie także przygotowywanie składników i pakowanie gotowych produktów
  • do zadań należeć będzie również dbanie o porządek na stanowisku oraz obsługa, mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie
  • pracowitość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na podstawie rocznego kontraktu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy formalnościach oraz w zaadoptowaniu się do nowych warunków
  • darmowe zamieszkanie przez cały okres trwania umowy
  • pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/51/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 8275b7435b47172b

ilość wszystkich wyświetleń: 1671, dzisiaj: 1