138 DKK brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Danii od zaraz przy sortowaniu odzieży Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 22:57

Zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka w sortowni z Aarhus. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Danii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Aarhus

Zarobki: 138 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne sortowanie odzieży używanej pod kątem jakościowym
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • duża motywacja do osiągania wysokich wyników
  • spostrzegawczość, zręczność oraz duża zwinność
  • brak problemów ze zdrowiem – poszukiwane są osoby bez uczuleń ani alergii
  • szybkość, energiczność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania w Aarhus, cena miesięczna ok. 3400 DKK miesięcznie od osoby
  • legalną umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki i wypłacanie pensji przelewem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 0010/07/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 231582ca29941463

1 odpowiedź na “Bez języka dam fizyczną pracę w Danii od zaraz przy sortowaniu odzieży Aarhus”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą 0048791126835