11,75 €/h

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu czekoladowych wyrobów Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 00:40

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla chętnych bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia w fabryce z  Vaassen od zaraz przy pakowaniu wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Vaassen, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 11,75 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie pracy na produkcji przy pakowaniu wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem będzie również obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym na swobodną komunikację
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • holenderską umowę
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na konto
  • system jednozmianowy
  • przyjemne warunki pracy – na hali jest ciepło
  • prosty dostęp do paska wypłat oraz zestawienia przepracowanych godzin
  • wsparcie rezydenta
  • ubezpieczenie
  • przejazdy do pracy na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zakwaterowanie zapewnione zgodne z certyfikatem SNF

Aplikacja:
Kontaktować można się poprzez źródło lub z jednym z rekruterów bezpośrednio:

  • m.dyszka@covebo.pl +48 77 545 75 75

źródło: ww.covebo.pl/oferta-pracy/v-001660-pakowanie-wyrobow-czekoladowych/

ID ogłoszenia: 8665df162f1164f1