12,05 € brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii pakowanie ciastek od zaraz Broek op Langedijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Broek op Langedijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2021 01:30

Do aktualnej od zaraz pracy w Holandii na linii produkcyjnej potrzebni są pakowacze. Zatrudnienie w Broek op Langedijk bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Broek op Langedijk.

Wynagrodzenie: 12,05 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest na dziale inpack;
  • pakowanie gotowych ciastek na linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości produktów na różnych etapach produkcji;
  • pracownik będzie również dbał o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • zakwaterowanie we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek do drugiej zmiany;
  • 13,44 € brutto na godz. po 26 tygodniach pracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: walusiak@covebo.pl

Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +31 611 569 677

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-broek-op-langedijk/

ID ogłoszenia: 8926123bc07a3e32