12,25/h

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Hamburg na magazynie z odzieżą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 20 maja 2018 21:29

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu dla par na magazynie odzieżowym znanej marki. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,25 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień a ponadto pakowanie, dbanie o porządek i pilnowanie dokumentów
  • inne zadania to między innymi montaż zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, przyjmowanie dostaw itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie dla par w cenie 300 euro miesięcznie lub od pracowników singli w cenie 200 euro miesięcznie – są to pokoje samodzielne z łazienką oraz dostępem do ogólnodostępnej kuchni
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na koto pracownicze
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn odzieżowy, od maja 2018, Hamburg

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6225b01446cc956c