12,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech 2017 dla par pakowanie przekąsek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 5 października 2017 07:03

Od zaraz zatrudnimy Polaków również bez znajomości języka do pakowania słonych przekąsek w fabryce z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech 2017 dla par na podstawie umowy obowiązującej do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych produktów spożywczych
  • obsługa taśmy produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • solidność, odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę we sprawdzonej firmie
  • dodatki na poczet obiadów oraz premie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane płatnie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby w jednoosobowym pokoju lub 300 euro miesięcznie za pokój dla par
  • zatrudnienie do końca 2017

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: Pakowacz przekąsek 09/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 61159d3e2c4325c4