do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Niemczech Drezno od zaraz produkcja najpojów energetycznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2015 04:05

Poszukujemy pilnie osób do pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych przy pakowaniu i obsłudze maszyn. Oferta z Drezna bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na zdejmowaniu gotowych napojów energetycznych i wkładanie ich do kartonowych opakowań.
  • Innymi zadaniami może być obsługa maszyn produkcyjnych, kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • dobre zdrowie
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność współpracy, bezkonfliktowość
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • efektywność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na bardzo dobrych warunkach
  • zorganizowane odpłatnie miejsce zamieszkania, koszty za wynajem w wysokości 330 euro miesięcznie będą odciągane z wynagrodzenia
  • opieka polskiego pracownika
  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

  • dringende@europe.com

z dopiskiem: produkcjanapojowenergetycznych/10/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno-na-produkcji-napojow-energetycznych/

ID ogłoszenia: 8605615a3dbb4d28

4 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech Drezno od zaraz produkcja najpojów energetycznych”

  1. Wraz z kuzynka jestesmy zainteresowane praca mamy wieloletnie doswiadczenie w pracy na produkcji tel 668972553 lub 516447449

  2. jestem zainteresowany ofertą

  3. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o pozostawienie pod wskazanym adresem mailowych tele danych kontatkowych do Państwa.

  4. WITAM wraz z męzem jestesmy gostwi do wyjazdu od zaraz posiadamy własne auto obydwoje prawojazdy jestesmy osobami bez nałogów z doświadczeniem w pracy na produkcji prosze o kontakt tel 726155833 pozdrawiamy agnieszka i dariusz