8,50 euro/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji mrożonek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 22:05

Od zaraz zatrudnimy 3 pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga na produkcji przy pakowaniu dań gotowych. Ogłoszenie aktualne na 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– zajmowanie się kontrolą jakości wyprodukowanych dań
– dostarczanie na taśmociąg wszystkich potrzebnych produktów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– paletowanie
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
– chęć do pracy w pomieszczeniach z obniżoną temperaturą (2 stopnie C)
– osoby energiczne z wigorem
– zapał do pracy
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– pozostanie za granicą na okres 6 tygodni
– przestrzeganie zasad BHP
– zdolność do wykonywania kilku czynności na raz

Oferujemy:
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– zakwaterowanie w cenie ok. 120 euro/mc
– zapewniamy odzież ochronną
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji na maila: teilzeit@null.net w tytule proszę wpisać: dania gotowe Hamburg.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-hamburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 620548600de153e2

7 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji mrożonek od zaraz Hamburg”

  1. Dania gotowe Hamburg na 12 grudnia 2014 @ 12:39

    Dzień dobry. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą gotową podjąć pracę od zaraz,jestem komunikatywna, spokojna i pracowita. Staram się zawsze robić co do mnie należy. Posiadam również prawo jazdy kat B i własny samochód.

  2. witam jestem zainteresowany panstwa oferta wraz z swoja druga polowka mamy doswiadczenie na produkci tasmie szarzowaniu prosze o kontakt +4915166292098 i mile rozpatrzenie naszej offerty pozdrawiam

  3. Dania gotowe Hamburg na 7 stycznia 2015 @ 06:17

    Witam jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz na produkji. Prosze o kontakt pod numer tel. 881-775-032

  4. Dzien dobry bylbym zainteresowany ta propozycja pracy wraz z kolega …Jestesmy osobąmi gotowymi podjąć pracę od lutego,jestesmy komunikatywni, spokojni i pracowici i uczciwi. Staramy się zawsze robić co do nas należyi wykonywac dana prace najlepiej jak umiemy. w razie jakich kolewiek pytan prosze o kontak pod nr telefonu 697-273-154
    pozdrawiam

  5. jestem zaiteresowana ta praca tel 785026491

  6. Witam jestem zainyeresowana ofertą pracy tel 518292580

  7. Krzysztof S. na 22 stycznia 2015 @ 10:08

    witam jestem zainteresowany ofertom pracy tel 665899232