1750 - 2100 euro brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne, potem stała umowa
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:41

Od zaraz nowoczesna fabryka rowerów elektrycznych ze Stuttgartu poszukuje pomocników. Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji przy montażu jednośladów oraz kontroli jakości.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: 1750 – 2100 brutto (uzależnione od kwalifikacji)

Liczba miejsc: 5

Start: od zaraz

Umowa: 3 miesiące próbne, potem stała

Zadania:

  • montaż kolejnych komponentów rowerów na linii produkcyjnej
  • testowanie finalnego produktu (kontrola jakości)
  • pakowanie, kompletowanie zestawu (dokładanie instrukcji, kabli etc)
  • ustawianie towaru na paletach

Wymagania:

  • doświadczenie techniczne
  • mile widziane osoby pracujące w serwisach rowerowych lub z wykształceniem w kierunku elektronika
  • atutem będzie znajomość języka w każdym, nawet podstawowym stopniu
  • dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny 3 miesiące
  • odpłatne zakwaterowanie na czas pierwszej umowy (koszt ok 250 euro)
  • pomoc przy formalnościach, tłumaczeniu dokumentów, uzyskaniu numeru identyfikacji podatkowej
  • praca w młodym zespole, pozytywnie nastawionym do świata
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy (+50% do stawki podstawowej)

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Fabryka rowerów Stuttgart 08.2017” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 954596eac67b1230

ilość wszystkich wyświetleń: 2059, dzisiaj: 1