14,50 € brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na produkcji foteli samochodowych w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ingolstadt
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 maja 2022 20:29

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Ingolstadt również dla par przy produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ingolstadt

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy produkcji i montażu foteli samochodowych;
  • zadaniem będzie też przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • atutem będzie znajomość angielskiego lub/i niemieckiego;
  • precyzyjność;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • premie i paczki na święta oraz darmowy parking;
  • darmowy kurs języka niemieckiego;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia – mogą być w języku polskim – można wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja foteli samochodowych, czerwiec 2022/Ingolstadt

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-foteli-od-zaraz-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 4366290c5a92e99e