1840-2650 euro/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na produkcji kosmetyków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2018 21:32

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i kąpielowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1840-2650 euro miesięcznie brutto – wysokość uzgadniana jest bezpośrednio pomiędzy przełożonym i kandydatem na podstawie doświadczenia oraz znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • wspieranie wszelkich prac produkcyjnych związanych z wytwarzaniem kosmetyków do mycie i pielęgnacji
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o wysoką jakość, pakowanie, obsługa maszyn itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • sprawne termo pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w 2 osobowych pokojach za 300 euro miesięcznie pokój –
  • koszty są dzielone na osoby
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: prod/a3/05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-koln/

ID ogłoszenia: 285b0a71e206b3f