1800-2300 euro/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech 2017 od zaraz na produkcji samochodów Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:20

Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt od zaraz na produkcji samochodów marki premium. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Zarobki: wysokość wynagrodzenia ustalana będzie indywidualnie od 1800 do 2300 euro brutto na miesiąc w zależności od poziomu języka oraz doświadczenia
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Obowiązki:

  • prace montażowe przy taśmie produkcyjnej
  • składanie, skręcanie, łączenie części na jednym z etapów produkcyjnych
  • zadania wykonywane będą z użyciem różnorodnego sprzętu oraz narzędzi
  • niezbędna jest duża dokładność i szybkość

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo posiadanie wykształcenia związanego z mechaniką
  • zdolności manualne
  • przykładanie uwagi do szczegółów
  • szybkość, zwinność
  • rzetelność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • umowę o pracę po okresie próbnym, trwającym 3 miesiące
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia w uczciwej cenie i dobrych warunkach
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-samochodow/03/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-aut-premium-od-zaraz-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 90858acc7edf1f08