12,20 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech pakowanie keczupów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 12 września 2017 00:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka w fabryce z Hamburga. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków przy pakowaniu keczupów na produkcji przy taśmie.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,20 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie, zajmującym się produkcją keczupu
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do obsługi maszyn produkcyjnych oraz mycia i sortowania warzyw

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • umowę niemiecką do końca bieżącego roku
  • dla najlepszych opcja przedłużenia
  • pracodawca oferuje zamieszkanie w cenie za 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-praca-niemcy-od-zaraz-pakowanie-keczupow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 66059b6df5cd9376