166 NOK/h

Bez języka dam pracę w Norwegii dla par od zaraz przy pakowaniu kawy Oslo 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 18 maja 2020 02:09

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2020 dla par bez znajomości języka w Oslo. Odpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Pensja: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • praca manualna pod presją czasu przy przygotowywaniu oraz pakowaniu paczek promocyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie pudełek i umieszczaniu w środku słoika z kawą wraz z logowanym kubkiem

Wymagania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność otrzymywania porządku na stanowisku
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 3 miesiące
  • pomoc koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • płatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK miesięcznie od pary
  • pomoc tłumacza – rezydenta w trakcie wizyt u lekarza – jeżeli zajdzie taka konieczność
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 3225ec0631f7768d