152,40 NOK/h +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Bergen 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 01:11

Oferujemy zatrudnienie 2019 również bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej. Norwegia praca w fabryce z Bergen od zaraz dla Polaków. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu w niedaleko położonych kwaterach pracowniczych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji dań mrożonych kuchni włoskiej w nowoczesnej fabryce
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie składników, obsługa maszyn, dbanie o jakość, pakowanie, obróbka termiczna itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • uniform służbowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres poniższy:

  • soknadansatte@fast-email.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-pizzy-mrozonej-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 7115d174f514072b

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Bergen 2019”

  1. kornelia2607 na 13 lipca 2019 @ 00:55

    Witam jestem zainteresowana praca Kornelia.butkiewicz@wp.pl