173 NOK/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja części gumowych Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 maja 2017 04:05

Aktualne zatrudnienie w Oslo na produkcji elementów gumowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik samodzielnie obsługuje maszyny produkcyjne – włącza, rozgrzewa, napełnia formy i kontroluje procesy
  • obowiązkiem będzie wyjmowanie elementów z form oraz ich wygładzanie
  • gotowe części które spełniają wymaganą jakość należy zapakować

Oczekiwania:

  • zręczność
  • możliwość pracy przy wysokich temperaturach
  • wypełnianie obowiązków z uwzględnieniem norm BHP
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • dobry wzrok
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wyjazdu do pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie, raz w miesiącu przelewane na konto pracownika
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • umowę na stałe z poprzedzającą umową na okres próbny
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • możliwość skorzystania z kursu językowego poprzez platformę e-learningową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz poniższy:

Koniecznie prosimy o zaznaczenie opcji: „Norwegia praca na produkcji gumy, Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czesci-gumowych-oslo/

ID ogłoszenia: 979591839eae9b7f

ilość wszystkich wyświetleń: 1649, dzisiaj: 1