196 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii produkcja detergentów od zaraz fabryka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 maja 2023 02:33

Fabryka z Fredrikstad szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji detergentów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie powtarzalnych zadań przy produkcji detergentów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych;
  • samodzielne napełnianie opakowań produktem;
  • zajmowanie się magazynowaniem oraz pakowaniem;
  • wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • legalne zatrudnianie;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki;
  • norweską umowę o pracę;
  • rekrutację online;
  • świadczenia socjalne;
  • płatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d05/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-produkcja-detergentow-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-fabryka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 777645e69df6c4b2