135 SEK/h

Bez języka dam pracę w Szwecji na magazynie napojów od zaraz w Sztokholmie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 17 maja 2022 01:10

Hurtownia napojów ze Sztokholmu poszukuje kandydatów do legalnej pracy w Szwecji. Zatrudnienie od zaraz na magazynie także bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na paletach do wysyłki. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie hurtowni z napojami

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 135 SEK brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek dostaw
  • przenoszenie zgrzewek
  • obsługiwanie wózków paletowych, transport towarów wewnątrz magazynu
  • obsługiwanie komputera
  • zbieranie zamówień oraz przygotowywanie towaru do wydania
  • pilnowanie ładu
  • otwieranie/zamykanie magazynu i zdawanie kluczy ochronie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • energiczność, zaangażowanie, niezawodność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość przenoszenia skrzynek/zgrzewek o wadze do 25 kg
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • motywacja
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o szwedzką umowę
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • możliwość zrobienia dodatkowych kursów/odbycia szkoleń w ramach pracy

Sposób aplikacji:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2022

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.com

ID ogłoszenia: 78562819e2f3bd9a