18500-23000 SEK/mc

Bez języka dam pracę w Szwecji od zaraz 2017 na produkcji kanapek dla par Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Linköping
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 00:39

Propozycja zatrudnienia w Linköping dla osób bez znajomości języka na produkcji kanapek, wrapów i drobnych przekąsek. Od zaraz oferta pracy w Szwecji dla par z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Linköping, Szwecja

Zarobki: 18500 SEK miesięcznie brutto z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu lub 2300 SEK/mc bez zakwaterowania

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola funkcjonowania maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie składników do dalszych procesów
  • porcjowanie składników
  • ręczne zawijanie wrapów
  • pakowanie oraz etykietowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy i znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • pełna punktualność
  • solidność, rzetelność
  • dobre organizowanie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność utrzymywania stanowiska pracy w czystości

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 3 osób w zakładzie produkcyjnym na 3 miesięczny okres próbny, potem możliwe przedłużenie
  • stałą pracę w młodym i zgranym zespole
  • przyjazne warunki pracy i dobre zarobki

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 92759a2d24ad5702

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Szwecji od zaraz 2017 na produkcji kanapek dla par Linköping”

  1. SebastianTychy na 27 września 2017 @ 08:22

    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 513279625
    Dwójka sportowców szuka pracy, szybkie tempo dla nas jest niczym strasznym. Pozdrawiam