134,80 SEK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz pakowanie mrożonek Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:23

Aktualnie poszukujemy osoby bez znajomości języka do pracy w Szwecji przy pakowaniu mrożonek. Ogłoszenie z Lund aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek
Stawka godzinowa: 134,80 SEK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Lund, Szwecja

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce mrożonek – gotowych dań, owoców, warzyw, owoców morza, itp.
  • pracownik zajmować się będzie paczkowaniem mrożonek – ważeniem, obsługą maszyn produkcyjnych, kontrolą jakości, pakowaniem
  • niektóre zadania wykonywane będą również na linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie dbanie o powierzony sprzęt
  • inne zadania zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych – na hali temperatura oscyluje w okolicy -2 stopni Celsjusza
  • zdolności interpersonalne
  • kreatywność i samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialnosć
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Szwecji

Zapewniamy:

  • dobre zarobki wypłacane zawsze na czas
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • umowę za pośrednictwem agencji pracy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy dla pracowników najlepszych
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie na miejscu w cenie 3000 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie mrożonek, Lund 2017
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 97458ad826943b99

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Szwecji od zaraz pakowanie mrożonek Lund”

  1. Z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca pracowaliśmy niedaleko Lund. 601749370

  2. Jestem zainteresowana pracą. Jestem w Szwecji – blisko Lund Pracę mogę zacząć od zaraz tel +46737250654