186,80 NOK brutto/h

Bez języka dla par dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu sera Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 8 listopada 2022 01:50

Przy linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Stavanger dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 186,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta i powtarzalna praca manualna wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz manualne pakowanie sera krojonego;
  • pracownik będzie zajmował się również foliowaniem, naklejaniem etykiet oraz obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze;
  • pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • strój służbowy;
  • świadczenia socjalne;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-stavanger/

ID ogłoszenia: 1156369071d8d72b