10,45 € brutto/h

Bez języka dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladowych wyrobów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 lutego 2022 01:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladowych wyrobów. Zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz. + 5,00 € netto diety za każdy przepracowany dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował wyroby czekoladowe;
  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy na 3 zmiany oraz w wybrane weekendy;
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu na wyjazd.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pakiet socjalny;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz w niedzielę;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie także dla par;
  • wsparcie przy przygotowywaniu oraz tłumaczeniu dokumentów;
  • pomoc przy organizacji wyjazdu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-czekoladowych-wyrobow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 50062015008f07a6