12,43 € brutto/h

Bez języka dla par praca Niemcy od zaraz pakowanie karmy dla zwierząt w Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bretten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 listopada 2022 00:37

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zatrudnienie w fabryce z Bretten dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bretten.

Wynagrodzenie: 12,43 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji karmy dla zwierząt;
  • zadaniem będzie pakowanie produktów oraz przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz, również bez znajomości języka;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • niemiecką umowę;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki zmianowe;
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie: bit.ly/pakowanie-karmy

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-i-grup-niemcy-praca-bez-jezyka-pakowanie-karmy-dla-zwierzat-od-zaraz-w-bretten/

ID ogłoszenia: 2526384fb8dafa26