od 27 800 CZK brutto/mc

Bez języka dla par praca w Czechach produkcja lamp samochodowych od zaraz Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2022 00:58

Zatrudnienie w Nowym Jiczynie dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia codzienny transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: od 27 800 CZK brutto na mc/

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów lamp samochodowych na podstawie standardów jakościowych w określonym czasie;
  • ewidencjonowanie wadliwych wyrobów;
  • branie aktywnego udziału w doskonaleniu procesu produkcyjnej;
  • praca z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Czechach;
  • zręczność.

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin albo w systemie ciągłym po 12 godzin;
  • umowę zgodną z czeskim kodeksem pracy;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • odzież o obuwie robocze;
  • codzienny transport z Polski do Czech;
  • bezpłatne badania lekarskie przed podjęciem zatrudnienia;
  • posiłki na terenie zakładu;
  • 25 dni płatnego urlopu wypoczynkowego;
  • stały kontakt z koordynatorem.

Aplikacja:

Zgłoszeń prosimy dokonywać pod numerem telefonu: +420 606 780 380

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/czechy-praca-przy-produkcji-lamp-samochodowych-z-dojazdami-CID4-IDPXIP1.html

ID ogłoszenia: 27662f14362a0b61