125 SEK/h + zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca w Szwecji 2017 przy sortowaniu owoców od zaraz Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Jönköping
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 19:09

Tymczasowa, fizyczna praca w Szwecji od zaraz na terenie Jönköping. Zatrudnienie 2017 bez znajomości języka przy sortowaniu owców sezonowych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jönköping

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 8

Umowa: na ok 8 tygodni

Zadania:

Fizyczna praca w zakładzie przetwórstwa polegająca na sortowaniu, myciu oraz pakowaniu owoców sezonowych.

Wymagania:

- język angielski w stopniu komunikatywnym (szwedzki nie jest konieczny)

- dyspozycyjność na najbliższe 2 miesiące

- gotowość do szybkiego wyjazdu

- mile widziane osoby dysponujące swoim autem

- doświadczenie na produkcji będzie atutem

Oferujemy:

- atrakcyjną, tymczasową pracę w Szwecji na dobrych warunkach

- zwracamy 50% kosztów podróży do Szwecji (za prom i paliwo pod warunkiem przedstawienia rachunków)

- umożliwiamy zatrudnienie dla par lub grup

- wypłata możliwa w systemie tygodniowym

- zakwaterowanie bezpłatne w kwaterach pracowniczych niedaleko zakładu pracy

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: sortowanie owoców  Jönköping

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 1225974dc85bac7b