do uzgodnienia

Bez języka Holandia praca od zaraz na produkcji przy pakowaniu słodyczy Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 03:06

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie od zaraz w Oss dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oss, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Prace produkcyjne związane głównie z pakowaniem słodyczy przy taśmie produkcyjnej. Osoba zatrudniona obsługuje maszyny oraz kontroluje jakość wyrobów.
  • Przeważnie praca wykonywana będzie w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • sprawność manualna
  • dynamiczne tempo pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dokładność
  • umiejętność efektywnego rozplanowania czasu pracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zapewnione miejsce zakwaterowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia nowego doświadczenia
  • przejazdy wewnętrzne
  • możliwość kontaktu z polskojęzycznym opiekunem
  • ubezpieczenie
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV w języku obcym (niemieckim lub angielskim) i polskim prosimy przesłać na poniższy adres:

info@workforce.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-oss-na-produkcji-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 70955d7a657cb0dc