10,19

Bez języka Holandia praca na produkcji przy sortowaniu i pakowaniu owoców, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 01:02

Agencja zatrudnienia dla klienta z Venlo poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców na linii produkcyjnej.

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790). Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF.

Poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków:

– sortowanie i pakowanie owoców, warzyw lub cytrusów na taśmie produkcyjnej

– ważenie produktów do pojemniczków

– stickerowanie produktów

– inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

Wymagania:

– mile widziane zaświadczenie o niekaralności

– motywacji do pracy

– umiejetnosc pracy w zespole

– dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy:

– pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii

-pomoc przy wyrobieniu numeru sofii

– pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu

– wynagrodzenie w systemie tygodniowym

– darmowy transport do pracy

– dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.

– Możliwa praca także dla par

– Stawki zgodne z holenderskim CAO

– Ubezpieczenie zdrowotne

– Dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:

Bardzo proszę o wyslanie swojego CV na adres s.sadowska@jupiterpolska.pl lub tez proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 517 493 205 Sandra Sadowska

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.)

ID ogłoszenia: 6955c347d7fe0dda

ilość wszystkich wyświetleń: 939, dzisiaj: 1