8,70 euro/h brutto

Bez języka Holandia praca przy pakowaniu sałatek Noordwijkerhout od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijkerhout
  • Opublikowany: 8 września 2015 19:02

Zatrudnimy pakowaczy do pracy w Holandii przy pakowaniu sałatek. Ogłoszenie z Noordwijkerhout od zaraz bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Noordwijkerhout
Wynagrodzenie: 8,70 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie pakować sałatki przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– wyjazd do Holandii od zaraz
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– pozytywne nastawienie do życia
– dla osób energicznych, bez nałogów
– sprawne dłonie
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę od zaraz
– umowę na holenderskich warunkach
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zapoznanie z grupą
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– ubezpieczenie jest zapewnione
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV maila: rekrutacja@kbti.pl z tematem: pakowanie sałatek.
Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-noordwijkerhout-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-salatek/

ID ogłoszenia: 48955ef118263460

5 komentarzy na “Bez języka Holandia praca przy pakowaniu sałatek Noordwijkerhout od zaraz”

  1. Witam,wraz z mężem jestesmy zainteresowani ofertą pracy.W Holandii pracowaliśmy 4 lata była to praca przy kwiatach.Jestesmy gotowi do pracy w Państwa firmie.

  2. Witam Ja w raz z Koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy bardzo proszę o kontakt 661-889-573

  3. praca pakowanie sałatek na 15 września 2015 @ 19:55

    Witam jestem zainteresowany Państwa oferta pracy nawet od zaraz, bardzo proszę o kontakt 798528454

  4. Edyta i Angelika na 16 września 2015 @ 15:30

    Witam. Ja wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Bardzo prosimy o kontakt tel. +48 726297910 Z góry dziękujemy.! 🙂

  5. maniutek1234 na 31 grudnia 2015 @ 10:09

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracowalem w holandi 9 lat na magazynie firma bloker na chlodni firma hemskerk prosze o kontakt 48669972576 dziekuje i pozdrawiam mam na imie mariusz