10,96 € brutto/h

Bez języka Holandia praca w Doetinchem przy pakowaniu chipsów od zaraz 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 października 2020 04:25

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Doetinchem przy pakowaniu chipsów na produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Doetinchem.

Wynagrodzenie: 10,96 € brutto na godz. dla osób powyżej 21. roku życia plus dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie chipsów w kartony oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • obowiązkiem będzie także składanie kartonów;
  • wykonywanie innych prac produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • bez j. niderlandzkiego, a z komunikatywnym j. angielskim;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • minimum 40 – 45 godzin pracy w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie i dodatek mieszkaniowy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • darmowy transport do pracy;
  • oferta nie jest skierowana dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-chipsow-w-holandii/doetichem-holandia/15727463

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-doetinchem-od-zaraz-przy-pakowaniu-chipsow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9285f91afd3e803e