4500 - 5000 PLN netto/mc

Bez języka magazyn firmy kurierskiej oferta pracy w Czechach od zaraz Tachov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 12 października 2021 02:08

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na magazynie firmy kurierskiej. Zatrudnienie w Tachov dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tachov.

Wynagrodzenie: 4500 – 5000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac magazynowych;
  • zbieranie towaru oraz przygotowywanie go do wysłania;
  • rozładowywanie oraz załadowywanie towaru, a także ręczne przenoszenie go albo z wykorzystaniem wózka paletowego;
  • naklejanie etykiet na przesyłki i towary.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czeska umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją jej przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bony na żywność w wysokości 16 PLN na zmianę;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • pracę na dwie zmiany po 8 godzin;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: + 48 571 406 548

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-magazynu-w-firmie-kurierskiej-praca-w-czechach-CID4-IDLuJZn.html

ID ogłoszenia: 60361645025bdd5f