2350 € brutto/mc

Bez języka na produkcji lamp samochodowych oferta pracy w Niemczech od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 9 października 2021 02:42

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym składaniu elementów lamo samochodowych, które są wykonane w technologii laserowej, LED, a także OLED.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji;
  • dokładność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie przy przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość przejścia po 3 miesiącach na umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • przez pierwsze 3 miesiące zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby w pokoju dwuosobowym albo 300 € na mc od osoby za miejsce w pokoju jednoosobowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. Należy także podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-lamp-samochodowych-od-zaraz-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 206160707c2c381