13,00 € brutto/h

Bez języka Niemcy praca w Lipsku dla par od zaraz przy pakowaniu pralinek czekoladowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 7 października 2020 02:49

Dla pakowacza aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Lipsku przy pakowaniu pralinek czekoladowych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca, gdzie zadaniem będzie pakowanie pralinek czekoladowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości czekoladek, a następnie przekładanie ich do plastikowych opakowań i odkładanie na taśmę.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność wykonywania wydajnej pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary;
  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpieczne miejsce pracy oraz zapewnione środki ochronne;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-pralinek-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 8135f7c4e3c208e5