173 brutto/h NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz Lillehammer dla par produkcja ozdób świątecznych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 26 września 2016 05:28

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych w fabryce z Lillehammer. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy ozdabianiu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Lillehammer, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 4
Stawka godzinowa: 173 brutto na godzinę NOK

Obowiązki:

  • praca manualna polegająca na ręcznym ozdabianiu – lakierowaniu, malowaniu, oklejaniu, nanoszeniu ornamentów na ozdoby świąteczne – bombki i figurki szklane
  • do zadań może również należeć pakowanie gotowych artykułów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie zgłoszenie od osób uzdolnionych plastycznie lub z wykształceniem plastycznym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodą komunikację
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • umowę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie ok. 3500 NOK miesięcznie
  • zaliczka możliwa jest do pobrania po pierwszym tygodniu
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, zatytułowanej: “nw/030/16” na poniżej podany adres:

  • norwayworker@europe.com

Prosimy załączyć w wiadomości CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 28257e72ca82b4a3

1 odpowiedź na “Bez języka Norwegia praca od zaraz Lillehammer dla par produkcja ozdób świątecznych”

  1. Prosze o kontak 732-855-592