od 168,20 NOK brutto/h

Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie sprzętu IT w Drammen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drammen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 maja 2022 00:30

Hurtownia z Drammen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie sprzętu IT bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie sprzętu IT;
  • przygotowywanie zamówień – zbieranie, pakowanie oraz zabezpieczanie;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • przyjmowanie oraz kontrolowanie i rozładowywanie dostaw;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • energiczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie;
  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i premie.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/05/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-sprzetu-it-od-zaraz-hurtownia-drammen/

ID ogłoszenia: 7236272b1803dacf