od 125 CZK na godz.

Bez języka oferta fizycznej pracy w Czechach sortowanie odzieży od zaraz Boskovice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Boskovice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 grudnia 2021 00:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Czechach. Zatrudnienie w Boskovicach dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Boskovice – okolice Brna.

Wynagrodzenie: od 125 CZK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odzieży używanej;
  • praca odbywa się na stojąco;
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie stanowisk;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania bonusu za obecność oraz jakość pracy w wysokości 4000 CZK;
  • premia za osiągnięcia od 0 CZK do 7000 CZK;
  • możliwość zakupu jedzenia w stołówce;
  • możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania  albo dodatek na zakwaterowanie w wysokości 3500 CZK na mc;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • zatrudnienie w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00 – 14:30.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +420 730 874 091 (kontakt w języku polskim).

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-z-zakwaterowaniem-czechy-boskovice-u-brna-CID4-IDMAvcH.html

ID ogłoszenia: 54761aa473c6cefa