ok 440 brutto/tyg £

Bez języka oferta pracy w Anglii dla par od zaraz na magazynie z obuwiem Leicester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leicester
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 04:10

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla par na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie w hurtowni z Leicester od zaraz dla osób bez znajomości języka jako pomocnik magazyniera.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: ok 440 brutto/tyg + bonusy, premie

Miejsce: Leicester, Anglia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w roli pomocnika magazyniera w hurtowni obuwniczej
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem towarów, przeliczaniem, rozkładaniem w odpowiednie miejsca, wprowadzaniem danych do systemu, metkowaniem, komisjonowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych oraz znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność pracy pod presją
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo na konto walutowe pracownika
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach czy również asystowanie u lekarza
  • zamieszkanie
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk

W nagłówku prosimy umieścić: „magazyn obuwia Leicester 08/2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-bez-jezyka-leicester/

ID ogłoszenia: 805f3917fbbd803