8,40 GBP brutto/h

Bez języka oferta pracy w Anglii dla par pakowanie sera od zaraz Sheffield UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Sheffield
  • Opublikowany: 6 marca 2017 03:18

Opcja zatrudnienia dla par w fabryce nabiału z Sheffield przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Anglia praca od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz
Miasto: Sheffield, Anglia
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 8
Czas trwania umowy: 3 miesiące
Zarobki: 8,40 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca manualna zgodnie z zasadami BHP przy pakowaniu sera krojonego
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w stałym tempie
  • jedna osoba będzie zajmować się obsługą maszyny produkcyjnej po przejściu odpowiedniego szkolenia (jest to maszyna typu “multivac”)

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu artykułów spożywczych
  • brak uzależnień
  • posiadanie aktualnego dokumentu zaświadczającego o niekaralności
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki oraz premie za wyniki i zaangażowanie
  • zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach za 80 GBP od osoby lub 120 od pary za tydzień
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • osobom najlepszym zaproponujemy stałe zatrudnienie na lepszych warunkach
  • pracę bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim ze względu na dużą reprezentację pracowników z Polski

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania CV na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: pakowanie sera Sheffield 03/2017

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-anglia-pakowanie-sera-krojonego-bez-znajomosci-jezyka-sheffield-uk/

ID ogłoszenia: 95958bb886246e9b

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Anglii dla par pakowanie sera od zaraz Sheffield UK”

  1. Witam jestem zainteresowana z koleżanką ofertą pracy . możemy podjąć pracę od zaraz , Pracowałyśmy jako Picker ,oraz Weeb w magazynie SPORT DIRECT nr kontaktowy 07404727129 LUB 07487309275