9,60-10,20 GBP/h

Bez języka oferta pracy w Anglii 2020 od zaraz na produkcji detergentów Wolverhampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 02:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy produkcji detergentów. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Wolverhampton dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pierwsze 3 miesiące do momentu zaaklimatyzowania się i przejścia na stałą umowę.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,60 GBP/h brutto dla osób bez znajomości języka i 10,20 GBP dla osób z językiem i kwalifikacjami

Liczba wakatów: 5

Miasto: Wolverhampton, Anglia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce środków do sprzątania – płynów, tabletek
  • obecnie linie w większości przekierowane są na produkcję środków dezynfekcyjnych
  • pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze i tym samym wdrażał się w bardziej zaawansowane prace
  • zadania są przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • własne obuwie ochronne z metalowym noskiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby ze znajomością języka angielskiego oraz aktualnie przebywające w Anglii
  • brak nałogów
  • przykładanie się do obowiązków
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • dobre zarobki i stawkę podstawową wzrastającą wraz ze stażem pracy
  • brak opłat za pośrednictwo
  • uniform ochronny
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące w wynajętych mieszkaniach i 2 osobowych pokojach
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania po okresie próbnym
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • smart.work@solution4u.com

w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: “produkcja Wolverhampton”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-bez-jezyka-przy-produkcji-detergentow-fabryka-w-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 6685edb7b86b3e13