8,50 GBP/h + premie

Bez języka oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji rowerów 2019 Wakefield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wakefield
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 01:54

Oferujemy zatrudnienie w fabryce rowerów z Wakefield dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Anglii 2019 do podjęcia od zaraz na produkcji przy montażu kolejnych komponentów jednośladów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę pracy plus premie
Miasto: Wakefield, Anglia

Zakres zadań:

  • zadania wykonywane będą stojąc przy taśmie
  • pracownik odpowiedzialny jest za montaż kolejnych części rowerów za pomocą ręcznych narzędzi lub elektronarzędzi
  • kontrola jakości

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • brak uzależnień
  • sprawność manualna
  • atutem będzie znajomość języka i doświadczenie
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako serwisant rowerowy

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pośrednictwa
  • osoby najlepiej wywiązujące się z powierzonych zadań będą mogły podjąć stałe zatrudnienie u pracodawcy
  • raz na tydzień wypłacanie pensji przelewem na konto
  • dla zainteresowanych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • reddot-recruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja Wakefield 01/19″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-na-produkcji-montazu-rowerow-od-zaraz-wakefield-uk/

ID ogłoszenia: 47758fb348ab3579