10-14 GBP/h brutto

Bez języka oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji samochodów 2017 Swindon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Swindon
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:46

Ogłoszenie pracy w Anglii 2017 do podjęcia od zaraz na produkcji przy montażu samochodów. Zatrudnienie w fabryce ze Swindon dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Swindon, Anglia
Wynagrodzenie: od 10 do 14 GBP na godzinę pracy
Liczba wakatów: 6
Umowa: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

Ruszyła seria zatrudnień nowych pracowników do firmy zajmującej się produkcją samochodów osobowych w związku z premierą nowego modelu. Zadania pracowników to głównie montaż części w nadwoziu przy linii produkcyjnej. Praca będzie wykonywana za pomocą elektronarzędzi i chwytaków hydraulicznych. Inne zadania polegać będą na przeprowadzaniu kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji w dziale montażu
  • praktyczna zdolność do obsługi elektronarzędzi
  • atutem będzie własne zamieszkanie
  • pracowitość
  • zdolność do pracy zespołowej
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia stałej pracy w Anglii
  • dużą zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego w zawodzie mechanika

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule: „Produkcja samochodów Swindon 01/07/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/montaz-samochodow-od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-bez-jezyka-w-swindon-2017/

ID ogłoszenia: 362595bfe9304953

ilość wszystkich wyświetleń: 4780, dzisiaj: 1