od 18500 CZK+mieszkanie

Bez języka oferta pracy w Czechach dla par od zaraz przy produkcji elektroniki, Brno 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 00:32

Firma z Brna poszukuje kandydatów, a także pary do pracy w Czechach od zaraz na produkcji elektroniki. Ogłoszenie bez znajomości języka czeskiego! Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Szukasz stałej pracy? Czytaj dalej! Jesteś manualnie zręczny i odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków? Świetnie! Zarabiaj ponad 18 500 CZK brutto, otrzymaj bonus za obecność, bonus wydajnościowy i wiele innych dodatków do wynagrodzenia. Pracuj jako operator produkcji u światowego leadera w przemyśle elektrotechnicznym.

Oferujemy darmowe zakwaterowanie, bezpłatny dojazd do Czech, bony żywnościowe i cotygodniowe zaliczki. Praca tylko trzy dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Opis stanowiska:

montaż oraz kontrola wizualna elementów elektronicznych
produkcja i montaż komputerów i serwerów
idealna praca także dla kobiet, par

Oferujemy:

czeska umowa o prace
praca w systemie dwuzmianowym
praca tylko trzy dni w tygodniu (niedziela, poniedziałek, wtorek lub środa, czwartek, piątek)
wynagrodzenie podstawowe 18 500 CZK brutto
bonus za ilościowe wyniki w pracy 1 500 CZK netto
dodatek 2 000 CZK brutto za przepracowany miesiąc bez absencji
cotygodniowe zaliczki 1 500 CZK
przeciętne zarobki naszych pracowników to 17 500 CZK netto (3 050 PLN netto)
darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy
20 dni urlopu
możliwość nadgodzin po okresie próbnym
bony żywnościowe 80 CZK z czego 55 % przepłaca pracodawca

Wymagania:

zręczność manualna
odpowiedzialne podejście do pracy
dobra kondycja fizyczna oraz dobry wzrok
gotowość do pracy na stojąco

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Kontaktujemy się w ciągu 24 godzin z kandydatami.

W międzyczasie możesz przeczytać artykuł o korzyściach płynących z pracy na zmiany.

Osoba kontaktowa:

izabela.krawczyk@manuvia.com

+48 533 608 709

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

źródło: https://manuvia.pl/oferta/latwa-praca-na-produkcji/

ID ogłoszenia: 2335ef7e8416f0a7

ilość wszystkich wyświetleń: 524, dzisiaj: 1