od 25000 CZK brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz produkcja i montaż foteli samochodowych Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 stycznia 2021 01:24

Fabryka z Kvasin szuka od zaraz osób do pracy w Czechach przy produkcji-montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 25 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości gotowych już foteli;
  • informowanie przełożonych o błędach;
  • przeprowadzanie kontroli materiałów, które są przygotowywane do montażu;
  • praca z zachowaniem najwyższej jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę oraz dostęp do świadczeń;
  • pełny etat;
  • bardzo dobre warunki finansowe + wysokie bonusy wydajnościowe;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie;
  • możliwość otrzymania bonów żywnościowych;
  • zapewnione środki ochrony indywidualnej;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • pomoc koordynatora;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Aneta.Kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-kvasiny/

ID ogłoszenia: 9986000573b55b7d

ilość wszystkich wyświetleń: 1352, dzisiaj: 1