150 CZK netto/h

Bez języka oferta pracy w Czechach produkcja części samochodowych od zaraz Kopřivnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kopřivnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 lutego 2022 01:04

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla Polaków. Zatrudnienie w Kopřivnicy na produkcji części samochodowych bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Czechy.

Wynagrodzenie: 150 CZK netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elementów zgodnie z procedurami oraz szkoleniem;
  • przeprowadzanie kontroli wykonywanych elementów;
  • pakowanie gotowych produktów zgodnie ze szkoleniem;
  • zgłaszanie różnych nieprawidłowości.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • możliwość podjęcia pracy w Czechach od zaraz;
  • chęć do uczenia się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatkowe premie za frekwencję;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pełne ubezpieczenie;
  • strój roboczy;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Czechach proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 607 355 106

Źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-montazowy-produkcja-czesci-samochodowych-czechy/ob/24668375

ID ogłoszenia: 5436206a01826181