128,20 DKK/h

Bez języka oferta pracy w Danii dla par przy pakowaniu czekolady od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 22:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Danii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu czekolady. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kopenhagi na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Opis zadań:

  • na początku osoba zatrudniona przejdzie szkolenie pracownicze przygotowujące do obsługi maszyn i pracy zgodnie z zasadami BHP
  • obowiązkiem będzie pakowanie gotowych produktów, obsługa taśmy i urządzeń, dostarczanie półproduktów na produkcję itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • motywacja do podjęcia pracy o takich charakterze
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • uczciwość, sumienność
  • zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu, koszt kwatery do wynajęcia to 2500 DKK miesięcznie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracy na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/52/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 7995b7d8c24c01a7