124,60 DKK/h

Bez języka oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji dań gotowych Odense 2019

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 października 2019 03:17

Atrakcyjna oferta pracy w Danii dla osób bez znajomości języka na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Odense na rok z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Odense, Dania

Wynagrodzenie: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca pomocnicza na produkcji dań gotowych, głównie mrożonych
  • obowiązkiem będzie samodzielne przygotowywanie i obróbka składników (mycie owoców, warzyw, krojenie mięs), obsługiwanie maszyn produkcyjnych ich mycie oraz konserwacja, dbanie o czystość na stanowisku
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za obróbkę termiczną i pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • konieczność przestrzegania zasad BHP, stosowanie odpowiedniego stroju, brak mocnego stroju, brak sztucznych włosów, paznokci czy rzęs
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub duńskiego
  • zaangażowanie, punktualność
  • pełna dyscyplina

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na rok
  • pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/58/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@post-online.dk

ID ogłoszenia: 8595db8b1e14d4bf

ilość wszystkich wyświetleń: 1318, dzisiaj: 1