12,50 € brutto/h

Bez języka oferta pracy w Holandii dla par przy produkcji napojów od zaraz Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 grudnia 2022 01:10

Aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji napojów. Zatrudnienie w Hadze bez znajomości języka również dla par. Zakwaterowanie darmowe zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa i czyszczenie urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego;
  • przeszkolenie wprowadzające;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie polskiego tłumacza/koordynatora;
  • po trzech miesiącach możliwość bezpośredniej pracy bez pośrednictwa agencji.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 22/23

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-holandii-przy-produkcji-napojow-od-zaraz-bez-jezyka-w-hadze/

ID ogłoszenia: 621639395c897e19