do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii na produkcji pakowanie kanapek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 29 stycznia 2015 12:21

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kanapek. Ogłoszenie z Tilburga z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Lokalizacja: Tilburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Poszukiwany pracownik zatrudniony będzie na stanowisku przy produkcji produktów spożywczych.
  • Zadaniem osoby zatrudnionej będzie na przygotowaniu kanapek – układanie składników, mycie i krojenie warzyw, krojenie mięsa, pakowanie gotowych kanapek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • dobre zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek obowiązkowy
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • przejazd z Polski do Holandii
  • transport na miejscu pomiędzy miejscem zamieszkania a pracą
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie urzędowe
  • pracę w perspektywie długofalowej
  • uczciwe stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania zgodnie z instruktażem na stronie:

ID ogłoszenia: 72654ca0974b4077

ilość wszystkich wyświetleń: 4391, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Holandii na produkcji pakowanie kanapek Tilburg”

  1. witam. jestesmy zainteresowani a oferta pracy. 4 osoby do podjęcia pracy od zaraz. zdrowi energiczni i gotowi. e-mail dora1246@wp.pl

  2. krzysztof na 7 lutego 2015 @ 18:43

    witam jestem zinteresowany ofertą pracowałem wcześniej na terenie holandi ijestem cały czas w holandi muj numer +31647092763

  3. Witam jestem zainteresowany państwa oferta, proszę o kontakt mój numer : 721476726